reliable & timely door to door delivery

Страхування посилок

  • Кожна посилка автоматично застрахована на $ 60 US. Якщо ви, як відправник, відмовляєтесь від додаткового страхування, вам необхідно поставити свій підпис в графі: For sender: sign here towaive additional insurance and accept $60 limited liability.  Максимальна сума, на яку відправник може додатково застрахувати посилку, становить $800 US. За такої умови, необхідно поставити суму додаткового страхування в графі Insurance”. Страхування на більшу суму існує, але воно залежить від вмісту посилки та узгоджується індивідуально з головним офісом корпорації МІСТ.
  • Наголошуємо, що при страхуванні посилки на понад $500 US працівники нашої служби прийому посилок чи агенти на місцях мають право в присутності відправника відкрити пакунок і з’ясувати, чи вміст посилки відповідає сумі страхування.
  • Посилка має бути надійно запакована (бажано – в картонну коробку). На посилці, з обох сторін, обовязково потрібно писати ім’я та адресу відправника а також отримувача. Пам’ятайте, що корпорація МІСТ не покриває пошкоджень вмісту посилки, тому попереджайте працівників нашої служби прийому посилок або наших агентів на місцях про те, що в посилці є крихкі речі, і вони допоможуть Вам надійно їх запакувати.