reliable & timely door to door delivery

Митна декларація

  • На кожну посилку необхідно заповнити окрему митну декларацію CN 23, де потрібно вказати інформацію про вміст посилки: найменування товарів, їх кількість та сукупну вартість. На декларації обов`язковий підпис відправника. При заповненні декларації забороняється писати загальні назви: “одяг”, “вживані речі”, “гуманітарна допомога”, “сувеніри”, “комплектуючі”, “продукти” і таке інше. Будь-ласка, пишіть повний наявний вміст посилки, виключно конкретні предмети. Біля кожного найменування (жакет, штани...) в графі “кількість” проставте  цифри. Перед тим, як відправляти автозапчастини, електроніку, побутову техніку, меблі тощо, зателефонуйте в головний офіс МІСТ, щоб отримати детальну інформацію. При відправці книг в декларації необхідно вказати їх тематику (книги релігійні, дитячі,або підручники).
  • ВАЖЛИВО! Всі посилки мають бути заадресовані тільки на НАЯВНИХ отримувачів, які ДІЙСНО проживають за вказаними адресами. Всі посилки, заадресовані на фіктивних отримувачів чи адреси, КОНФІСКУЮТЬСЯ українською митницею.
  • Корпорація МІСТ не має впливу на рішення митниці і не несе відповідальності перед відправником та/чи отримувачем за ці рішення.
  • Згідно закону про пересилання міжнародних поштових відправлень дозволяється приймати і відправляти предмети, призначені для особистого користування та товари, що не мають комерційного характеру.
  • У разі невідповідності (за вагою, опису вкладення або неправильно зазначеної адреси), всю відповідальність матеріальну і юридичну несе відправник.
  • Запорукою якісної доставки є наявність правильних адрес відправника і одержувача на упаковці посилки і супровідних документах до неї. Також на упаковці посилки повинен бути чітко вказаний її номер. Одержувач повинен бути реальною особою, тому що він повинен отримати посилку по документу, що посвідчує особу (паспорт).