reliable & timely door to door delivery

Литва

Корпорація Міст пересилає  грошові замовлення з Канади і США (штати Іллінойс, Нью-Джерсі, Вашингтон, Огайо й Орегон) в Литву лише з отриманням в банках через систему  CONTACT Money Transfer System:

УВАГА! Грошові перекази в Литвіможна отримати лише у зазначеному відправником відділенні банку, що виплачує грошові перекази через систему CONTACT.

• Тарифи на грошові перекази знаходьте, натиснувши на посилання.

• Для того, щоб визначитися, до якого саме банку відправити ваш переказ перегляньте список банків на сторінці www.meest.net → Список БАНКІВ, де зазначено їх адреси та години праці. 

При отриманні грошового переказу в банку отримувачу не потрібно відкривати банківський рахунок та не потрібно нічого доплачувати.

• Виплата грошових переказів в банку - тільки в доларах США

• Грошовий переказ можна отримати в банку вже зранку наступного робочого дня

Максимальна сума переказу від одного відправника до одного отримувача - $4950 US.

Для оформлення грошового переказу до банку відправник мусить заповнити бланк замовлення Order Form, де необхідно вказати його/її адресу і номер телефону, а для замовлень на суму $1,000 і більше – подати свій ідентифікаційний документ і вказати дату народження і рід зайнять, згідно вимог законів по боротьбі з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму.

Ціна на грошові перекази до банків у Литву залежать від суми, яку переказують та від місця (країни, штату або провінції), звідки був зроблений грошовий переказ.

Для отримання грошового переказу в банку в Литві отримувач мусить:

- пред’явити паспорт (ім’я та прізвище отримувача в замовленні (Order Form) та в паспорті мають бути ідентичні)

- знати 6-ти значний контрольний номер грошового переказу, який надається корпорацією МІСТ відправникові при заповненні Order Form. Відправник мусить самостійно інформувати отримувача про цей номер

- знати ім’я та прізвище відправника

- знати суму грошового переказу та

- знати систему, за якою цей переказ був висланий – система CONTACT

 

Важливо! Деякі відділення банків у Литві можуть не мати великих готівкових сум, що може викликати затримки у виплаті переказів.

 

• Для отримання детальної інформації будь-ласка звертайтеся до наших агентів у вашій місцевості або до головного офісу корпорації МІСТ, або на безкоштовний телефон: 1800-361-7345, який діє по всій Північній Америці.