reliable & timely door to door delivery

Доставка квітів, подарунків і продуктів

Подарункова програма Корпорації “Міст” дає вам чудову нагоду переслати різноманітні товари чи подарунки вашим родичам, друзям, діловим партнерам, колегам в Україні.  Наші кур`єри доставляють подарунки в усі міста та села всіх областей України, в усі дні року,  на будь-яку адресу : додому, в офіс, ресторан, кафе, різні установи тощо.

Натисніть на картинку, щоб завантажити каталог

Catalogue

 

Замовити доставку ви можете на конкретно визначений день, якщо доставка присвячена до якогось свята (день народження, ювілей, весілля, тощо), і наш кур`єр привезе замовлений Вами подарунок у вказаний день. Або ж можете вибрати економний стандартний варіант доставки, і ми привеземо подарунок впродовж 2 тижнів, узгодивши день доставки з отримувачем.

Корпорація “Міст” пропонує широкий асортимент товарів:

Квіти в букетах та композиціях, подарункові кошики, цукерки, торти, продуктові набори та окремі продукти
Кухонна техніка - чайники, кавоварки, мікрохвильові печі, міксери, хлібопічки, плити
Габаритна техніка – холодильники, пральні машини, сушильні машини
Порохотяги, праски, швейні машини
Комп`ютери, лаптопи, телефони, планшети, телевізори, фотоапарати та відеокамери
Автомобілі, скутери, трактори, велосипеди
Та сотні інших найменувань

 

Переваги нашої подарункової програми:

Зручність: ви вибираєте товари і оформляєте замовлення в США/Канаді, корпорація Міст піклується про все від моменту замовлення до моменту доставки
Швидкість: доставимо від 3 до 14 днів
Географічні можливості: ми доставляємо не тільки в обласні центри, але й в усі невеликі міста і села України
Надійність: Міст несе повну повідповідальність за якість товарів та вчасну доставку
Доступність: вказані ціни є нижчими, ніж в інших компаніях, всі податки та збори вже включені в ціну
Гарантія: вся електроніка та побутова техніка є абсолютно нова, з інструкцією та гарантією. Всі електричні товари виготовлені згідно стандарту  електричної напруги в Європі.

Вибір товарів: ви можете переглянути всі товари в нашому стандартному каталозі.  В даному каталозі ми вказали найменування,  рекомендовані спеціалістами як товари з найкращим поєднанням якості та ціни. Якщо Ви не знаходите в каталозі саме те, що хочете замовити чи можливо Ви шукаєте щось дешевше/дорожче, чи інші моделі або виробника, ми з радістю підшукаємо Вам товари на Ваш смак та бюджет.

Щоб оформити замовлення, зверніться до одного з наших агентів чи зателефонуйте в головний офіс корпорації Міст за номером: 1-800-361-7345


Ціни товарів вказані в американських доларах. Якщо ви замовляєте з США, то оплачуєте в американських доларах, якщо ж Ви замовляєте з Канади, можете надати оплату в американських доларах або в канадських доларах згідно обмінного курсу на день оплати. Форми оплати різноманітні – готівка, чек або кредитна картка.
За інформацією телефонуйте безкоштовно в США та Канаді за номером 1-800-361-7345, наші працівники по роботі з клієнтами спілкуються українською, російською та англійською мовами, вони нададуть вам повну консультацію, пояснять характеристики товарів та порадять, що краще вибрати до певної нагоди, а також охоче приймуть по телефону ваше замовлення.