reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Де замовити правдиві українські національні костюми ?

13 грудня 2015, 23:56

Де придбати вишуканий і добротний український стрій для художніх колективів? Звісно, що в Україні.  Тут ви знайдете строї на всі смаки і на всі випадки, і для дорослих і для дітей, як для вистав чи хорових виступів, так і для танців. На кожну оказію є своє вбрання. Та й розмаїття кольористик і вишивок просто вражає, адже кожен регіон України має свої етнічні особливості.

Пропонуємо завітати в інтернет магазин «Барви», де Ви зможете придбати танцювальні костюми, танцювальне взуття в українському стилі всіх регіонів України. Компанія не перший рік працює на ринку і має досвід співпраці з танцювальними колективами Канади, Америки й України. 

                                 

Не менш цікавим є також Інтернет магазин ПП»Рута Студія-Дизайн», це підприємство, яке створює костюми на основі вивчення та дослідження автентичного народного строю, створюючи ексклюзивні, красиві, сценічні костюми. Клієнтами «Рута Студія-Дизайн» є професійні танцювальні колективи Польщі, Чехії, Канади, США. Замовлення виготовляють якісно та вчасно. Мають багато відзнак та нагород на міжнародному рівні. 

Також недорогі українські костюми (вартістю від 960 грн.) та аксесуари можна придбати в Інтернет -магазині  «Pirouette Comfort»  .

Додайте українського колориту і барв, і ноги самі підуть в танок. Час Різдвяних свят наближається, і народний український стрій буде завжди доречним до вечірок в українському стилі чи до святкового столу.

Компанія Meest Copr. Inc. та її підрозділ в Україні, компанія “Міст Експрес”, доставлять ваші замовлення з України у будь-який куточок Канади чи США без проблем.

Танцюйте і співайте на здоров’я !  
Теми:  інтернет магазин, України, Канади, Америки, Чехії, Міст Експрес