reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Доставка посилок з України до Канади і США

04 грудня 2015, 03:58

Корпорація Міст пропонує своїм клієнтам надійні та якісні послуги, перевірені понад 25-ма роками успішної діяльності, за найкращими цінами. Доставка міжнародних поштових відправлень – це вчасна, безпечна та вигідна доставка подарунків, кореспонденції, посилок своїм рідним та друзям з України до Канади і США.

Даний сервіс дозволяє у зручний спосіб здійснювати відправлення посилок закордон. Відправлення приймаються відкритими для перевірки вмісту відправлення на заборонені предмети. При передачі відправлення представнику Міст Експрес необхідно додати до відправлення заповнену митну декларацію CN23 .

У митній декларації необхідно вказати поле відправника; одержувача; опис речей, де потрібно вказати опис кожного предмета, що знаходиться у відправленні; вага; вартість;  категорія відправлення - вказується категорію відправлення (подарунок, документ, інше) шляхом поставлення відмітки.

Всі відправлення, що пересилаються у США або Канаду мають бути упаковані в картонні коробки. Крихкі речі – посуд, сувеніри, CD, тощо потрібно перекладати пакувальними матеріалами для їх безпеки під час розвантажувальних робіт та транспортування.

Максимальна вага відправлення в Канаду і США – 30 кг. Мінімальний розмір відправлення має становити: 90 мм. х 140 мм. х 50 мм. Максимально допустимий розмір одного відправлення становлять: 120см х 60см х 60см.

Термін доставки відправлень до Канади 10 — 14 робочих днів.  В Канаду без сплати мита можна відправляти товари на суму 20 канадських доларів.

Адресу одержувача потрібно зазначити у такому порядку:

  • прізвище та ім"я адресата (одержувача);
  • найменування вулиці, номер будинку, квартири;
  • найменування населеного пункту;
  • поштовий індекс;
  • країна призначення;
  • номер телефону.

Доставка міжнародних відправлень  здійснюється до центрального офісу в Канаді (м.Торонто, провінція Онтаріо), в США (м. Елізабет, штат Нью-Джерсі) або ж до дверей отримувача.

Детальніше про умови довставки з України в Канаду читайте ТУТ.

Оплата за пересилання відправлень здійснюється відправником. Вартість пересилання відправлень і інформацію для відправника у Канаду та США можете ознайомитися на сайті поштово-логістичного оператора Міст Експрес.

Компанія Meest Copr. Inc. та її підрозділ в Україні Міст-Експрес,  доставлять ваші посилки у будь-який куточок Канади чи США. Порадуйте своїх рідних і друзів Українськими сувенірами, подарунками і святковим настроєм, де б вони не були.  
Теми:  Канади, США, України, Міст, Міст Експрес, відправлення, подарунки, сувеніри