reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Стильний одяг з українською душею !!!

26 листопада 2015, 03:47

Національний колорит - це джерело нових колекцій багатьох знаменитих дизайнерів. Особливо це стосується українських національних костюмів. Вони заслуговують особливої ​​уваги і захоплення. Українські костюми - це різноманітність яскравих стрічок і квітів, велика кількість вишивки та різних текстур, геометричні та квіткові візерунки, а чого варті українські вінки. Основою костюма є вишита сорочка, спідниця і корсетка. Образи створені на принципах національних костюмів, несуть в собі потужну енергетику минулих поколінь. У цьому сезоні на піку популярності речі, розшиті в національному стилі. Тепер речі в національному стилі можна придбати не тільки на українських ярмарках чи базарах, а й в інтернеті з доставкою в Канаду чи США з Корпрацією Міст. До прикладу, український інтернет-магазин galychanka представляє Вашій увазі багато цікавих пропозицій на будь-який смак.

Тут Ви знайдете розшиті пальта і напівпальта, футболки, сукні, спідниці, будь-якого розміру і кольору. Цей одяг ідеально підходить під любий  стиль. В цьому одязі , Ви можете сміливо піти на роботу, в театр, на прогулянку і навіть в ресторан.
Весь одяг шиється з якісних тканин. Родзинкою цього сезону стало пальто або напівпальто з кашеміру або вовни, вишите хрестиком або гладдю в квіткових або геометричних мотивах.

Магазин «Галичанка« пропонує великий вибір зшитих жакетів, в яких Ви будете чарівні, як в офісі, так і на прогулянці.

В асортименті також присутні сукні та сорочки, і навіть для найменших знайдеться що обрати. Одяг розрахований для носіння на кожен день, так що якість тканини найкраща, також можна прати в пральній машині.

Так як новорічні та різдвяні свята вже близько, ми радимо замовити собі і близьким гарного і недорогого подарунка, ціни починаються від 7 доларів, який Вам швидко і надійно доставить з України в Канаду чи США компанія Meest Corp. Inc. через свій підрозділ Міст-Експрес в Україні.
Теми:  Канаду, США, Галичанка, сукні, сорочки, напівпальта, футболки, сукні, спідниці, Meest, України