reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Українські свята : від «Романа до Йордана»!!!!

25 листопада 2015, 07:00

На порозі вже грудень,  і це означає, що в Україні починаються свята, які жартівливо називають «Від Романа до Йордана – український Рамадан». Це цикл свят, які розпочинаються на початку грудня і закінчуються в кінці січня. Зимова, святкова феєрія починається 1 грудня, в цей день святкують День Ангела Романи, пізніше 7-го грудня церковні дзвони нагадуют,  що почалося свято Катерини, 13 грудня святкують дуже веселий празник Андрія - Андрій Первозданний вважається святим покровителем України.

У ніч перед святом незаміжні дівчата збираються  на вечорниці і ворожать на майбутніх наречених, а молоді хлопці в цю ніч намагаються пожартувати біля будинку дівчини, яка йому вподобалась. Найсолодше та  довгоочікуване свято в ніч з 18 на 19 грудня - день Святого Миколая, котрого чекають всі українські дітлахи цілий рік, знаючи,  що Святий Миколай виконає всі їхні бажання, принесе цілий мішок подарунків і солодощів.

Так як в Україні проживає дуже багато католиків, то і католицьке Різдво ми святкуємо 25 грудня, потім всі святкують Новий рік в ніч 31 грудня, свято з подарунками та веселощами цього разу для всієї родини.

За ними йде православне Різдво Христове, цей празник святкують в  Різдвяну ніч з 6 на 7 січня. Тоді настають гарячі дні для господарок, вони готують 12 пісних страв, печуть пампушки, варять узвар і звичайно ж кутю. Коли все готово, зійде перша зірка на небі, всі сідають за святковий стіл з  кожного  будинку чути як лунають колядки і починається чарівна Різдвяна Ніч. По Святій вечері діти ходять колядувати по хатах. Зараз це перетворюється в чудове дійство - дітлахи перебираються в персонажів (Ангела, чорта, жида, смерті  та інших) та показують біблійні сюжети. На Різдво прийнято збиратись вже в ширшому колі (брати, сестри, їхні діти, онуки, дядьки, тітки), та ходити один до одного на гостину.  Також до цього дня готують дарунки всім членам великої родини. Не забуваємо привітати 8 січня Йосифа та Марію, а 9 січня Стефана, з 13 на 14 січня веселе свято Меланки, цього дня «водять козу», , трохи лякають перехожих, і за це вимагають наповнити їхні торби усілякими смаколиками чи грошима.  Добрі господарі заздалегідь готують дарунки для щедрівників, аби рік був щедрим, потрібно добре віддячити.  

14 січня українці святкують Василя або Старий Новий Рік , вранці діти ходять щедрувати по хатах (зазвичай це хлопці, бо кажуть буде рік щасливий, як першим хлопець прийде в хату),  а їм дарують солодощі та дрібні гривні, вечір з 17 січня на 18 святкують Щедрий вечір (щедрують вже і дорослі і діти), який плавно переходить в свято Хрещення 19 січня. Цей празник завершує цикл свят.

Святкуйте веселі свята українського «Рамадану», даруйте близьким і рідним подарунки. Якщо Ви не встигли це зробити до Нового року, то обов’язково встигнете до Різдва, Старого Нового року чи Щедрого вечора.  Не так важливо коли відправити подарунок, важливо принести радість в дім, де його не очікують. Компанія Meest Corp. Inc.  вже 27 років поспіль допомагає вчасно  відправити та доставити  Ваші замовлення з Канади та США в будь-який куточок України, та з України в Канаду та США. Відпарвити можна з Головного офісу або найближчого до вас представництва. Пам’ятайте, що ми доставляємо до рук у всі населені пункти, від малого до великого, від села до міста. І ваш пакунок точно знайде свого адресата, будь-те певні. Радіймо і святкуймо разом, бо ми того варті !
Теми:  Канади, США, Різдво, відправити, України, Рамадан, Новий рік, Відпарвити, доставляємо до рук