reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Amazon.ca – замовлення і доставка товарів з Канади

19 листопада 2015, 04:27

Від початку створення інтернету багато підприємців зрозуміли його величезний потенціал в царині електронної комерції. Amazon одним з перших скористався можливістю залучення незрівнянно більшої кількості клієнтів порівняно із звичайним магазином.  Тому в Amazon всі покупки здійснюються виключно через мережу інтернет. Та ще й ціни вдається втримати на досить низькому рівні. Amazon - це один з перших інтернет-сервісів, який орієнтований на продаж реальних товарів масового попиту, найбільша компанія у світі за обігом, що продає товари та послуги через Інтернет.

В даний час, крім головного магазину у США, існують філії Amazon у Канаді та у інших країнах. Ціни в канадському філіалі вигідно відрізняються від американських через різницю в курсі валюти. 

 

В липні 1994 року американський підприємець Джеффрі Безос спочатку продавав тільки книги. Згодом в асортименті магазину з"являються музичні записи і відеопродукція. Зараз сервіс Amazon охоплює багато категорій товарів, у тому числі електроніки, комп"ютерів, програмного забезпечення, одягу для чоловіків, жінок, дітей. Аксесуари, взуття, ювелірні вироби, інструменти та обладнання, посуд, меблі, спортивні товари, товари для краси, делікатесів і багато-багато іншого. Асортимент товарів просто величезний.

Для прикладу: асортимент одягу настільки великий, що можуть позаздрити навіть великі інтернет-магазини відповідного напрямку. Звичайно розділ одягу додатково поділений на категорії: для жінок, чоловіків, дітей та підлітків. 

Крім одягу на сайті є величезний вибір спортивних товарів, 

косметики для жінок і чоловіків,

товарів для дітей і мам,

і звичайно дуже і дуже багато електроніки.

А також вражаючі  пропозиції для поціновувачів читання від Амазон в паперовому чи електронному вигляді. Крім того e-рідери, які розроблені компанією, зберігають свої позиції якісних, популярних і дешевих електронних книжок у світі. 

Цікаво, що продукцію представляє як сам магазин, так і інші продавці, які за певну плату мають дозвіл продажу на сайтах компанії. Гарантом всіх угод купівлі-продажу виступає Amazon – багатостороння перевірка продавців, прийом платежів, відслідковування продавцем своїх зобов"язань і гарантування повернення товару і коштів. Тому купувати тут вважається досить безпечно.

Amazon мало чим відрізняється від більшості великих інтернет-магазинів і максимально орієнтований на клієнтів, зручність і зрозумілість операцій купівлі-продажу. Прагненню розповсюдити свій сервіс по всьому світу сприяють дуже демократичні правила на сайті, надзвичайно різноманітний ассортимент і простий спосіб покупки.

Для заохочення покупців на сайті є система Amazon Prime, котра дозволяє за фіксовану платню в  79.00 CDN $  на рік користуватися безкоштовною доставкою по території Канади на протязі двох днів. Ця система розповсюджується не на всі товари і лише від Амазона.

Сайт Амазона досить зручний і функціональний. Здійснити будь-яку покупку та оформити замовлення не забере багато часу. Пошук товару можливий трьома способами: за найменуванням, за категорією і за ідентифікатором продавця. При пошуку «за найменуванням» треба просто ввести назву товару в рядок пошуку – Search. Користуючись пошуком «за категорією» ви крок за кроком наближаєтеся до омріяної речі. Для здійснення пошуку «за ідентифікатором продавця» необхідно знати координати продавця, який має хороші рекомендації або потрібний вам товар.

Завдяки досить низьким цінам, можна купити речі відомих брендів дешевше, ніж у фірмових магазинах.

 Приємна особливість сайту інтернет-магазину — можливість оцінювати товари і залишати відгуки про придбані речі. Це дуже допомагає при виборі товару потрібної якості. Бо ж товар може бути новим чи таким, що був у використанні.

Найкращий час для покупок на Amazon - це Чорна п"ятниця! На сайті навіть є спеціальний розділ, присвячений цьому дню гігантських розпродажів. Саме тут можна придбати сотні товарів зі значними знижками (іноді до 97%).

Чому ж саме п"ятниця? Тут все просто. Кожен четвертий четвер листопада в США відзначається велике державне свято, особливо шанований американцями - День Подяки (Thanksgiving Day). Наступний за ним день - п"ятниця, також вихідний, чим і скористалися маркетологи для збільшення продажів. І щоб не заставляти покупців чекати, поки наступний день після дня подяки настане, магазин вже зараз дає змогу почати заощаджувати.

Чорна п"ятниця на Amazon - це завжди яскраве і вражаюче подія, яка віщує найкращі пропозиції. Для прикладу: знижки до 70% при купівлі одягу.

Як знайдете дійсно потрібний товар зі великою знижкою - не вагайтесь, беріть відразу. Не чекайте Кіберпонеділка, надіючись, що знижка стане ще більшою.

Купувати на Amazon.ca – дуже приємна справа, але тільки якщо ви живете в Канаді, США чи Європі. З міжнародною доставкою є певні нюанси. Для покупців з України не доступна міжнародна доставка за допомогою AmazonGlobal. Проте, за допомогою форвардингової компанії це здійснити досить легко. Корпорація Meest Corp. Inc. (Канада) та її підрозділ Meest- America Inc. надають послуги з доставки товарів з інтернет магазинів і аукціонів Канади. Придбавши товар на сайті, замовте доставку товарів на наш склад. Для визначення найближчого складу доставки, скористайтесь адресами офісів в Канаді та США.

Пам"ятайте, що вчасне замовлення – це запорука вчасної доставки!
Теми:  Amazon, Канаді, США, товари, взуття, ювелірні вироби, інструменти та обладнання, посуд, меблі, спортивні товари, товари для краси, делікатеси, Чорна п"ятниця, Meest