reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення
  • Головна
  • Новини
  • Замовлення продуктів в Канаді для рідні та близьких в Україні!

Замовлення продуктів в Канаді для рідні та близьких в Україні!

10 листопада 2015, 05:08

Якщо батьки чи рідні від Вас далеко, Ви можете приділити їм увагу, зробивши їм приємний подарунок, - замовте їм продуктовий набір чи солодощі додому на адресу в Україні, скориставшись  послугою корпорації meest.net, яка доставляє продукти та товари прямо до дверей, це зекономить Вам час та заощадить Вам гроші, а Вашим рідним побереже здоров"я від походів по магазинах.  За допомогою нашого сервісу Ви в змозі придбати потрібні продукти, не виходячи з офісу чи дому. Будьте певні, що всі продукти будуть найвищої якості та свіжості, як щойно зполиці в магазині. Все,що Вам залишається, - це вибрати певний товар і проплатити зручним Вам способом в Канаді, а наші кур"єри доставлять товар в будь-яку область, місто чи село України, в зручний час. Зважте, що у багатьох селах магазин може мати дуже обмежений ассортимент товарів, та й не першої свіжості. В нашому Каталозі Ви зможете обрати торти, солодощі та фрукти, а також продукти з відділу бакалії, гастрономії та інше (крупи, мясо чи рибу).

Вигідно доставляти більші партії продуктів, до прикладу 5-10кг чи більші упаковки (до 30 кг) якогось товару. В першу чергу мова йде про крупи, муку і цукор - їх завжди потрібно в господарстві. На зиму – овочі (картопля, морква, капуста) у фасованих сітках, а також продукти довгого зберігання – консерви, олія, оцет, макарони, чай, кава, какао, приправи до страв та випічки.  Зверніть увагу, що наші ціни залишаються незмінними. 

Ви також можете обрати і окремі продукти 

Доставкою в Україні займається компанія ТД “Міст Експрес”, яка подбає про якісну упаковку і швидку доставку, щоб Ваш подарунок був таким свіжим, як щойно з магазину (термін доставки не перевищує 2-х годин з моменту його придбання).

Гарного Вам настрою та приємних сюрпризів !
Теми:  замовлення, продукти, Україна, Канада, упаковка, доставка, посилка, магазин, подарунок, овочі, сюрприз, кава, чай, випічка, приправи