reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Спецтехніка з США та Канади

08 жовтня 2015, 05:12

На сьогоднішній день Америка є лідером по виробництву і продажу сільськогосподарської та будівельної техніки в цілому світу. Це завдячуючи провідним компаніям,  які мають багаторічний досвід - Caterpillar, John Deere, Nev Holland, Case IH. До речі, компанія New Holland, відноситься до потужного машинобудівного концерну CNH, який є одним з найбільших в світі.

Для ведення бізнесу в сільськогосподарській та будівельній сферах, досить важливу роль відіграє спецтехніка. Хороша, якісна, та модернізована техніка може збільшити Ваші прибутки на 30-40%. Вона  повинна бути досить  економічна та багатофункціональна, легка в обслуговуванні та пристосована до любих кліматичних умов.  Саме таке сільськогосподарське обладнання  та будівельну техніку можна придбати з Канади чи Америки. Так як клімат Канади та США досить суворий, тому їхня сільськогосподарська та будівельна техніка досить потужна та міцна. Це може бути як нова, так і б\у техніка. Щодо сільськогосподарської техніки б\у, то вона доступна в ціні, і ще досить довго Вам послужить, так як якість американського машинобудування на високому рівні. Взагалі сама галузь машинобудування в США та Канаді дуже розвинута та по деяких критеріях посідає перше місце в світі.  По технічних характеристиках нічим не уступає виробникам Японії та Європи, а з виробниками Китаю навіть не конкурує. Ціна б/у сільськогосподарської техніки на аукціонах може починатись від 1500 дол. США  і, якщо Вам повезе виграти лот, Ви станете щасливим володарем ось такого красеня.

На аукціонах Канади та США  Ви зможете придбати комбайни та техніку для збирання урожаю, сіялки, крани, екскаватори та бульдозери, і багато іншої техніки провідних виробників Америки і не тільки, ось декілька магазинів та аукціонів:

http://www.cars.com
http://autos.yahoo.com
http://www.autotrader.com
http://copart.com/

Подібне в Україні – зверніть увагу на ціну:

А ось іще кілька пропозицій, і скажіть, чи не вартує це уваги, адже така теехніка здатна не тільки прогодувати свого господаря, а й принести багато користі цілому поселенню.  Не потрібно ні на кого чекати, просити, оббивати пороги державних установ, а можна просто зробити і собі, і сусіду.

На фоні морально застарілих вітчиняних аналогів,  що ще на озброєнні державних організацій, особливо в районах і селах, з цими екземплярами Вам просто не буде конкуренції.  А клієнти не заставлять себе довго чекати, як і прибутки.  

Як бачите, не варто вагатись, потрібно шукати підходящу техніку в США та Канаді, а її доставку вам забезпечить компанія Meest Corp. Inc.  в Канаді або Meest America Inc. в США. Ми займаємось перевезенням великогабаритних товарів, авто-мото техніки та контейнерними перевезен- нями. Якщо Ви віддали техніку в наші руки, Вам нічого переживати – весь процес безпечного транспортування та документального оформлення – за нами. Вам потрібно тільки зутсрічати свого нового помічника в Україні. 

Вдалих Вам покупок та гарного урожаю !
Теми:  США, Канади, John Deere, Case, Caterpillar, крани, екскаватори, бульдозери, Україні, техніка, сільськогосподарської, будівельної