reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Доставка сувенірів з України в Канаду

26 вересня 2015, 06:26

Доставка подарунків завжди була однією з важливих послуг Корпрації Міст, яка пересилає посилки і інші вантажі з філій та відділень в Україні до Канади вже понад 25 років поспіль. Ця послуга є особливо приємна та відповідальна для працівників Meest Corp. Inc, адже з подарунками відпарвники передають частинку своєї Батьківщини! Порадуйте себе оригінальними подарунками, які можна придбати лише в Україні. І для цього Вам не потрібно нікуди їхати. Замовляйте в сувенірних  інтернет-магазинах України з доставкою в Канаду.

Деякі з магазинів, в яких ви можете обрати оригінальний та дивовижний подарунок для друзів коханих та рідних людей:

Крамничка БельВіль!

Тут Ви можете знайти цікаві та неповторні ексклюзивні вироби ручної роботи українських майстрів. 
Бажаємо приємних і вдалих покупок!

«Сувенірний крам» - це найбільша мережа сувенірних крамниць Львова. 

Ви знайдете незвичайні, яскраві та навіть екстраординарні сувеніри на всі смаки та вподобання. Керамічні, дерев’яні та скляні вироби; магніти, горнята, картини, футболки; тільди, мотанки, сумки та жіночі цяцьки. Це та інше виготовляється найкращими майстрами зі всієї України.  

Клієнт в Канаді чи США може замовити забір посилки з будь-якої адреси в Україні. Термін виконання такого замовлення – до 5 днів (від відправника до експортного відділу у Львові). Доставка зі Львова до головних офісів в Канаді та США займає 5-7 днів. Якщо отримувач потребує доставки з головного офісу Міст Корп., то подальша доставка кур"єрськими службами до отримувачів залежить від відстані від головного офісу і займає 2-7 днів.

Максимальна вага однієї посилки становить 30 кг. В Канаду без оплати мита можна відправляти товари лише на суму 20 канадських доларів.

Сьогодні, коли у продажу є все, що завгодно, вибрати подарунок стає все складніше. І навіть не важливо, кому ми хочемо знайти цей подарунок - колезі або батькам. Для таких ситуацій книга - найкращий подарунок для всіх і в усі часи. Це книги для читачів від 1-го і до 100 років +.

«Видавництво Старого Лева» 

Ви можете придбати  твори відомих українських і зарубіжних авторів на українській мові - на сьогодні в крамниці представлено більше 5000 найменувань книг. Виберіть в подарунок  книгу, яка зацікавить ваших близьких і рідних, де б вони не знаходились.

Нехай Ваші подарунки тішать, милують око і додають гарного настрою на повсякдень !

 

Завжди вчасна доставка,

Корпорація Міст
Теми:  Доставка, сувенірів, України, Канаду, посилки, подарунок, книгу, США, Львові)