reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Доставка подарунків в Україну

23 липня 2015, 10:48

      Доставка подарунків завжди була однією з важливих послуг Корпрації Міст, оскільки дозволяла родині по різні боку океану і на різних континентах відчувати тепло та підтримку своїх близких, та протягом останнього року вона стала ще необхіднішою, через ситуацію в Україні.

        Так, за офіційними статистичними даними тільки у червні 2015 року реальні зарплати українців зменшились на 30% порівняно з червнем 2014 року, тобто українці можуть купити товарів на 30% менше, ніж торік.  Однак це стосується тільки споживчого кошика, в якому продуктові товари першої необхідності українського виробництва.

         Якщо говорити про реальній стан справ, то після падіння курсу української гривні до долара США в 3 рази, доходи впали також рівно в 3 рази, при цьому витрати збільшились в 3-5 раз.  Тільки витрати на комунальні платежі зросли в 3-5 раз (залежно від розміру домогосподарства), при цьому на світло в 2 рази з 1 квітня та в 3,5 рази до кінця 2016 року, газ подорожчав в 5 разів (з 150 грн. до 750 грн, /куб.).

        А якщо говорити про товари домашнього вжитку такі як побутова електроніка (плити, мікрохвильові печі, холодильники, духовки, праски і т.ін.) аудіо-відео техніка,  планшети і мобільні телефони, які практично на 100% є імпортними товарами, то вони стали просто недоступні. Попит на ці категорії товарів у 2015 році впав на 500% через зниження купівельної спроможності населення та впровадження ще додаткового ввізного мита в розмірі 10%. Так, ціна на планшет стартує від 10000 грн., аналогічно коштують пральні машинки і плити, найдешевший смарфон рівняється місячній зарплаті українця.

       Середня нарахована зарплата, не рахуючи Києва (6,7 тис.грн.), складає  не більше 3000грн.  (якщо 2 роки тому при середній зарплаті в 2500грн. – це було $300, то зараз – це лише $150, тобто в 2 рази менше). Офіційна статистика показує ріст нарахованих зарплат виключно в бюджетному секторі – на 24%, тоді як в інших сферах економіки відзначається лише ріст заборгованості по виплаті зарплат, пенсія також залишилась практично без змін – близько 1000грн. (менше $50).

      Важча ситуація для домогосподарств, що мають приватні будинки, оскільки і тарифи на комунальні послуги для них вищі в 2 рази, ніж в багатоквартирних будинках, і потрібні і персональні системи опалення і водопостачання (котли, баки, насоси), так і додаткові пристрої по догляду за територією – садовий інвентар, газонокосарки, культиватори, міні-тракторці тощо, щоб прогодувати себе.

        Корпорація Міст пропонує вам скористатись кількома послугами для підтримки своїх рідних та друзів в Україні:

-            Замовити подарунок по каталогу з доставкою до рук (вартість такої послуги від $15): перелік товарів дуже різноманітний, починаючи від квітів, щоб привітати з днем народження чи весіллям, різноманітні продуктові набори (особливо доречні будуть для літніх чи самотніх людей та тих, що живуть у віддалених місцевостях), потрібна і доречна побутова техніка (ціни в доларах залишились незмінними для наших клієнтів), різноманітні гаджети і комп’ютерна техніка (пригодиться родинам, в кого є діти шкільного віку), також дитячі, підліткові та дорослі ровери (зараз цей вид транспорту набуває популярності через ріст цін на паливо в Україні – 1л пального =>$1), так і трактори, скутери, культиватори;

-          Передати гроші в Україну (через 2000 відділень банку в Україні) або безпосередньо в руки (кур’єром у будб-яку точку України) без додаткових комісій. Це надійний і швидкий спосіб підтримки своїх рідних, адже кошти можна отримати в Банку вже наступного дня після відправки. Перекази можна відправити в доларах США або Канади, а отримати у валюті чи гривні. Не будь-мо байдужі, $100 тут – це 2300 грн. в Україні. Грошові перекази з-за кордону були і залишаються важливим джерелом вливань в економіку України.

-          Замовити подарунок в інтернет-магазині Америки чи Канади і переслати його за допомогою Корпорації Міст. Найбажанішими подарунками до початку навчального року будуть планшети, ноутбуки, смартфони, шкільні форми та портфелі, спортивні костюми і взуття, шкільне приладдя. Ви можете замовити товар на свою адресу та привезти його особисто в офіс Міст для відправки в Україну, або ж замовити кур’єра, щоб забрати пакунок, а також скористатись сервісом Доставки з інтернет-магазинів через Міст. В такому випадку, замовляючи товар в інтернет-магазині, вкажіть адресу доставки складу Міст, внесіть інформацію про свою покупку в Особистому кабінеті MyMeest, після отримання товару на склад заадресуйте його на ім’я та адресу в Україні. Міст забезпечить швидку доставку ваших подарунків до адресата.

Додатково ви можете замовити листівку з побажаннями для рідних чи передати з пакунком лист і фото. 

Нехай ваші подарунки служать довго вашим рідним та забезпечать їм затишок і добробут в їхній оселі, а також багатий стіл, здоров’я та достаток !

 

Завжди Ваша,

Корпорація Міст
Теми:  Доставка, подарунків, Міст, США, зарплати, зменшились, Канади, замовити листівку, лист, фото, подарунки, комунальні послуги, газонокосарки, садовий інвентар, газонокосарки, будинки, тарифи