reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення
  • Головна
  • Новини
  • Львів увійшов у п’ятірку кращих Європейських міст та регіонів майбутнього 2014/15

Львів увійшов у п’ятірку кращих Європейських міст та регіонів майбутнього 2014/15

17 липня 2015, 06:52

За дослідженнями «Financial Times», Львів увійшов до 10-ти європейських міст та регіонів майбутнього в категорії: Успішне управління інвестиціями

         Top 10 Large European Cities – Cost Effectivenes           

5-та позиція у рейтингу великих       європейських міст в категорії фінансової ефективності (дослідження "Financial   Times"; "European Cities & Regions of the Future 2014/15")
Таке досягнення свідчить про те, що зусилля щодо розробки та реалізації  інвестиційної стратегії Львова докладено  правильно, а також підтверджує  правильність обраного курсу. 
Також в десятку рейтингу великих європейських міст в категорії фінансової ефективності увійшли ще 3 міста : Одеса, Запоріжжя і Дніпропетровськ.
У Львові зареєстровано біля 800 компаній з іноземними інвестиціями, серед найбільших Auchan, Metro, Pricewaterhouse Coopers, Austria Airlines, Cargo Partner, Energie AG, REWE.
Львів вперше запрошений на церемонію нагородження «Financial Times», що відбудеться у м. Канни (Франція) у рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM. Тут зберуться понад 30 тис. представників бізнесу та влади з усієї Європи та світу.

Десять причин інвестувати у Львів


Чому вигідно інвестувати в Україну
Теми:  Львів, інвестувати, увійшов, ефективності, європейських, міст, фінансової, зареєстровано, Financial, нерухомості, вперше, Європа, Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Франція, Канни