reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Доставка з України в Канаду

24 червня 2015, 03:49

З ростом відкритості України до світу та завдяки старанням української діаспори в світі, зростає попит на перевезення невеликих вантажів як у приватних поштових відправленнях, так і бізнес-формату. Доставкою вантажів і бандеролей з України в Канаду займається компанія Meest Corporation Inc. (з 1989 року) та її підрозділ в Україні – компанія Міст Експрес.

Компанія МІСТ пересилає листи, цінні документи, бандеролі, вантажі з філій та відділень в Україні до Канади. Доставка зі Львова до головних офісів в Канаді  займає 5-7 днів. Якщо отримувач потребує доставки з головного офісу, то подальша доставка кур’єрськими службами до отримувачів залежить від відстані до головного офісу і займає 2-7 днів.

Максимальна вага однієї посилки до 30 кг. В Канаду без оплати мита можна відправляти товари лише на суму 20 канадських доларів.  При отриманні посилок в Канаді чи США також нараховуються доплати за розмитнення, мито, податки (суму визначає митниця країни-одержувача). Але воно того варте, пройдіться віртуально по крамницях Львова, і ви зрозумієте чому. 

Оплата за пересилку відбувається в Україні, але можлива також оплата в Канаді за наявності попереднього замовлення, якщо клієнт сам забирає посилку з центрального офісу, то він платить лише за розмитнення.

При відправленні слід обов’язково зазначати повний  реальний вміст  посилки, перераховуючи конкретні предмети. Наприклад:

  • сорочка жіноча, бавовняна, з вишивкою – 1 шт, вартість - $20.00;
  • книжка дитяча – 2 шт, вартість – $5.00

Компанія Meest Corp.Inc. дає вам чудову нагоду переслати різноманітні товари чи подарунки вашим родичам, друзям, діловим партнерам, колегам в Канаді та поділитись шматочком України. Замовляйте оригінальні подарунки і сувеніри в інтернет-магазинах Львова та України. Вже понад вісім століть історія творить цей заворожуючий куточок, що розташований на заході України. Львів вабить своєю неповторністю, своїм живим стилем та оригінальними подарунками і сувенірами. Інтернет- магазини, які пропонують відчути подих Львова та здатні передати патріотичні почуття своїми товарами :

1. Львівська Майстерня Шоколаду - єдина в Україні. Адже кожний виріб - дбайливо зроблений руками Майстра і це єдина майстерня, що виготовляє почуття.

   

Потіште солоденьким рідних, друзів  чи колег, навіть якщо вони далеко!

2. Мистецька агенція “Наш Формат” - вся українська музика, вся українська аудіокнига, найбільший асортимент кіно, символіки та українських подарунків.

3. Видавництво "Навчальна книга – Богдан"  - видавництво друкує дитячу та художню літературу, перекладені твори відомих світових письменників. Має унікальні подарункові видання (шкіряний перепліт, дорога оздоба) Кобзаря, Біблії, ілюстровані видання Україна, міста України.  Цей подарунок не тільки запам’ятається, а й прикрасить вашу оселю, офіс тощо. Дитячі видання надзвичайно кольористичні та легко читаються.

Сьогодні Meest є безперечним лідером на ринку Канади і США з доставки посилок з України.  З 1989 року компанія стала надійним мостом, який забезпечує тісний зв’язок між українськими громадами та бізнесом по різні боки океану.  Станьте і Ви частиною цього ланцюжка. 

Теми:  Доставка, Україна, Канада, Міст Експрес, мито, реальний, вміст, світ, компанія, бандеролі, Львів, Майстерня шоколаду, агенція, видавництво, книги, США, Канада, України, громади, бізнеса, дитяча, письменники, світові, діаспора, пересилка, оплата, вартість