reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Додатковий збір на імпорт

23 червня 2015, 05:56

Шановні клієнти, в Україні введено додаткові митні платежі для товарів, що ввозяться з-за кордону на суму більше 150 Є в одному відправленні. 

Додатковий імпортний збір (ДІЗ) введено тимчасово до кінця 2015р. Додатковий імпортний збір стягується з товарів, які ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту (тобто для вільного обігу на митній території України), незалежно від країни їх походження за ставками:

-  10 відсотків - для товарів, що класифікуються у товарних групах 1-24 згідно з УКТЗЕД;

-   5 відсотків - для товарів, що класифікуються у товарних групах 25-97 згідно з УКТЗЕД;

- 10 відсотків - для товарів, що підлягають оподаткуванню ввізним митом відповідно до статті 374 Митного кодексу України. В цю групу включено також міжнародні поштові відправлення (МПВ).

Таким чином, з будь-яких товарів, що пересилаються (ввезені) громадянами на територію України і підлягають оподаткуванню (тобто фактурна вартість яких вище 150 Є), стягується додатковий імпортний збір у розмірі 10%.  До цього часу потрібно було оплатити тільки мито 10% та ПДВ 20% (вуд суми перевищення неоподатковуваного  ліміту).  Зараз всі митні платежі виглядають наступним чином:

Приклад.

Вартість вкладень МПВ = 200 Є (або $240). Сума перевищення – 50Є (або $60)

Мито = 50 * 0,1 = 5Є

ДІЗ = 50 * 0,1 = 5 Є

ПДВ = (50 + 5(мито) + 5 (ДІЗ)) * 0,2 = 12 Є (або $14,4)

Разом всі митні платежі: 5+5+12 =22 Є (або $26,4).

При цьому, компанія Meest Corp. Inc. та її структурні підрозділи дбає про ваші витрати та пропонує послуги, які дозволять Вам заощадити кошти, незалежно від вартості і ваги відправлення.  Так, компанія пропонує послуги консолідації товару в одне відправлення (до граничної суми, що неоподатковується), перепакування (тобто, зняття зайвої упаковки для зниження ваги віправлення, а відтак його вартості), додаткове пакування (для крихких товарів), відправлення в кількох коробках  (розконсолідація товару) та окремими партіями (по мірі поступлення товару на склад). Окрім цього, для доставки з інтернет-магазинів (зокрема США) діють спеціальні тарифи на дрібні відправлення (до 2 кг) в Україну, що дозволяє Вам насолоджуватись покупками відразу. Для постійних клієнтів діє також  послуга безкоштовного зберігання на складі до 2-3 тижнів.

Ваша лояльність – це наш успіх, тому ми з задоволенням робимо все можливе, щоб жодні зовнішні чинники не завадили Вам комунікувати з рідними і близькими людьми, а ділові стосунки могли укріплюватись і розвиватись. 

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та сторінці Facebook
Теми:  клієнти, Україні, імпортний збір, ПДВ, Meest, Митного кодексу, 2015р., додаткові митні платежі, США, ДІЗ, Канада, компанія, лояльність, неоподатковується, товари, посилки, бандеролі