reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Поштові відправлення в Україні у 1кв. 2015р.

10 червня 2015, 06:27

   В сфері поштового зв`язку і кур’єрської діяльності у 1 кв. 2015р. було реалізовано послуг на 1 млрд. грн., що на 8,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Особливо відмічається суттєвий ріст доходів від поштових послуг, наданих населенню: 37 млн.грн. або +25,3% у 1кв. 2015р. (до 1 кв. 2014р.).  Важливою складовою поштової діяльності є так звана “остання миля” або “кур’єрська доставка”.  У 2015р. кур’єрський зв’язок побив всі рекорди – доходи зросли в 2 рази.  При цьому, послуг з кур’єрської доставки для населення було надано в 24 рази більше у 1 кварталі 2015 року, ніж минулого року, та в майже 6 разів більше, ніж за весь 2014 рік. Частка послуг для населення в загальній структурі кур’єрських послуг склала 35,8% у 1 кв. 2015р, тоді як на кінець 2014 року заледве сягала 3%.

   Також відбувся перерозподіл часток в послугах на користь кур`єрського зв`язку – частка поштового зв`язку зменшилась вперше з 90% (кінець 2014р.) до 83,7% у 2015р. Таким чином, кур’єрський зв’язок у 1 кв. 2015р. завоював 16,3% ринку поштов-кур’єрських послуг, в основному за рахунок роздрібних споживачів, які віддають перевагу швидкості і якості доставки та сервісу.  Открім того, за рахунок росту інтернет-торгівлі вони стали основними споживачами міжнародних поштових послуг. Так в загальних доходах поштових послуг для фізичних осіб, дохід від міжнародних послуг склав 41,3%, тоді як в цілому частка доходів від міжнародних послуг в структурі поштових послуг не перевищує 29%.

  Слід зазначити, що більша частка міжнародних поштових відправлень, що надходять в Україну,  доставляється недеражвними логістичними операторами, серед яких Meest Corporation Inc. і її структурні підрозділи в різних країнах світу та на різних континентах (найбільший трафік відправлень з інтернет-магазинів в Україну тардиційно йде з Америки через Meest America Inc.) займають 1-ше місце в структурі міжнародних відправлень.

   Корпорація “Міст” пересилає листи, квитки, цінні документи та бандеролі в Україну в термін від 2-х днів наступними шляхами:

- одержувач забирає відправлення з офісу компанії;

- кур’єрською службою з доставкою до рук;

- експрес-доставкою до рук отримувача.

   Також здійснюється доставка посилок поштового формату з Канади і США в Україну як від приватних осіб, так і від компаній. При цьому, якщо Ви бажаєте зробити подарунок своїм рідним чи близьким, Ви можете відправити посилку особисто в офісі компанії, замовити кур’єра або ж зробити замовлення в інтернет-магазині (компанія надає послуги з консолідації і додаткового пакування чи перепакування товару) та дати відповідні вказівки для відправки на адресу ваших рідних. Як доставити посилку з інтернет-магазину в Україну читайте на нашому сайті. 

   В Україні доставку міжнародних відправлень здійснює компанія "Міст-Експрес", яка впродовж  останніх 5 років є незмінним лідером ринку кур’єрської доставки в Україні.  Мережа представництв в Україні сягає 1200 точок та з кожним днем збільшується (перелік відділень шукайте тут). 

Табл. Доходи від надання послуг поштового зв`язку і кур`єрської діяльності, 1 кв.2015р., млн.грн. *

* на підставі статистичних даних Державної служби статистики України, 2015
Теми:  поштового зв`язку, кур’єрської, діяльності, відправлення, Україні, 2015, 2015, Meest America, Корпорація “Міст”, бандеролі, доставка, посилок, поштового, Канади, США