reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення
  • Головна
  • Новини
  • Для бізнесу в Україні: продовжено термін подачі інформації про бенефіціарів

Для бізнесу в Україні: продовжено термін подачі інформації про бенефіціарів

25 травня 2015, 06:19

21 травня 2015 був прийнятий Закон про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого вигодоодержувача (контролера) юридичної особи (законопроект №2896). Законом передбачено продовження термінів подачі компаніями відомостей про кінцевих бенефіціарів власників (контролерах) (далі - бенефіціари) або про відсутність бенефіціарів до 25 вересня 2015 року.

Законом також передбачено, що відомості про бенефіціарів не повинні подаватися:

     - Державними та комунальними підприємствами;

     - Компаніями, учасниками яких є виключно фізичні особи (у разі якщо такі фізичні особи є реальними власниками).

У разі відсутності у компанії бенефіціарів подаються відомості про відсутність бенефіціара. При цьому законодавець не роз"яснив, що слід розуміти під такими відомостями. Тому питання з приводу того, чи достатньо буде вказати відповідну інформацію у формі, яка подається реєстратору, чи все ж буде необхідно подавати підтверджуючі документи залишаються відкритими.

Неподання компанією необхідної інформації у встановлений термін, тягне за собою накладення штрафу від 5100 до 8500 грн. на осіб, відповідальних за надання такої інформації.
Теми:  Закон, бізнес, Україн, прийнятий, 2015, 21 травня, Державними, комунальними, підприємствами, бенефіціарів, відомості, 5100, законопроект №2896