reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

НАРОДЖЕНІ У ВИШИВАНЦІ

28 лютого 2018, 07:51

Програма "Народжені у вишиванці"

Якщо людину  стороною обходить біда та неприємності – кажуть, що вона народилась у сорочці. А якщо новонароджені українці зяввляються на світ за океаном від Батьківщини, то сорочка повинна бути вишита.

Ідея акції "Народжені у вишиванці" належить громадській організації "Всесвітній День вишиванки", яку вони започаткували 2014 року. Українці Канади завжди були знані в світі завдяки збереженню своїх традицій, тому з 2017 року організація "День вишиванки у Торонто" і Корпорація "Міст" започатковує цілорічну програму "Народжені у вишиванці" (натисність на посилання для реєстрації). Адже ми повинні підтримувати і продовжувати культуру нашої нації, особливо такі теплі і приємні моменти нашого життя, коли щойно народжене маленьке дитинча стало частиною великого українського народу.  

Опис програми

Кому ми даруємо вишиваночки

Ми даруємо вишиваночки новонародженим у Канаді діткам, чиї батьки вважають себе українцями: чи мама, чи тато, чи обоє!

Хто може подати заявку
Зареєструвати новонароджену дитину для подальшого отримання безкоштовної вишиваночки можуть батьки, родичі чи друзі родини.

Коли можна реєструватися
Програма "Народжені у вишиванках" працює круглий рік! Надсилати заявки на сайті www.vyshyvankaday.org можна за місяць до або впродовж 3 (трьох) місяців після народження дитини. Після отримання заявки ми якнайшвидше сконтактуємо з батьками та надішлемо вишиваночку у будь-яких куточок Канади 12 місяців на рік.

Вишиванки для дітей у Канаді - акція Народжені у вишиванці