reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Express delivery into the hands of recipient

Зі Львова листи, цінні документи, бандеролі доставляються кур’єрською службою Корпорації “Міст” безпосередньо до рук адресата в будь-який куток України. “Міст” гарантує відправнику експрес-доручення замовлення до рук адресата і несе повну відповідальність за кожну висилку.

Корпорація “Міст” при відправці листів, цінних документів, бандеролей в Україну цим способом доставляє їх безпосередньо до рук одержувача. Ми обов’язково надсилаємо відправникові письмове підтвердження з підписом адресата. Тому кінцева ціна буде складатись з ціни за повну (кінцеву) вагу того, що відправляється і вартості експрес-доставки в Україні (вручення листів, цінних документів, бандеролей). Обидві ціни коливаються залежно від регіону доставки, регіону країни відправки та ваги листа, цінного документа чи бандеролі.

У зв’язку з цим, для отримання повної вичерпної інформації щодо розцінок на ці послуги ми рекомендуємо звертатись до наших агентів у Вашій місцевості або до головного офісу корпорації “Міст”.

Регіони

Терміни* доставки

Львівська область

до 2 робочих днів

Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області
міста: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків

до 3 робочих днів

Всі інші регіони України

до 6 робочих днів

*Терміни експрес-доставки листів, цінних документів та бандеролей кур’єрською службою розраховуються починаючи з кожного наступного четверга з часу їх отримання фірмою “РОСАН” у Львові.

Максимальна вага листів, цінних документів, бандеролей при відправці цим шляхом становить 4 кг (9 lbs). Розміри відправлення не повинні перевищувати 90 см (36”) (довжина + висота + ширина). Якщо розміри в сумі довжина+висота+товщина перевищують 90 см, то пересилка оформляється як посилка. Кожна бандероль автоматично застрахована на суму $60. Фірма “Міст” не несе відповідальності за цілісність вручення листів і бандеролей, в яких пересилається валюта.

ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕСИЛАТИ:

- вогнепальну зброю і боєприпаси до неї, холодну зброю та інші, спеціально призначені для нападу та оборони предмети;
- газові запальнички;
- наркотичні засоби, психотропні речовини та їх аналоги;
- предмети непристойного та аморального змісту;
- вироби з золота, срібла та інших дорогоцінних металів;
- насіння і посадковий матеріал;
- сигарети і спиртне;
- будь-які вироби в аерозолях.