reliable & timely door to door delivery

Express delivery into the hands of recipient

Зі Львова листи, цінні документи, бандеролі доставляються кур’єрською службою Корпорації “Міст” безпосередньо до рук адресата в будь-який куток України. “Міст” гарантує відправнику експрес-доручення замовлення до рук адресата і несе повну відповідальність за кожну висилку.

Корпорація “Міст” при відправці листів, цінних документів, бандеролей в Україну цим способом доставляє їх безпосередньо до рук одержувача. Ми обов’язково надсилаємо відправникові письмове підтвердження з підписом адресата. Тому кінцева ціна буде складатись з ціни за повну (кінцеву) вагу того, що відправляється і вартості експрес-доставки в Україні (вручення листів, цінних документів, бандеролей). Обидві ціни коливаються залежно від регіону доставки, регіону країни відправки та ваги листа, цінного документа чи бандеролі.

У зв’язку з цим, для отримання повної вичерпної інформації щодо розцінок на ці послуги ми рекомендуємо звертатись до наших агентів у Вашій місцевості або до головного офісу корпорації “Міст”.

Регіони

Терміни* доставки

Львівська область

до 2 робочих днів

Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області
міста: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків

до 3 робочих днів

Всі інші регіони України

до 6 робочих днів

*Терміни експрес-доставки листів, цінних документів та бандеролей кур’єрською службою розраховуються починаючи з кожного наступного четверга з часу їх отримання фірмою “РОСАН” у Львові.

Максимальна вага листів, цінних документів, бандеролей при відправці цим шляхом становить 4 кг (9 lbs). Розміри відправлення не повинні перевищувати 90 см (36”) (довжина + висота + ширина). Якщо розміри в сумі довжина+висота+товщина перевищують 90 см, то пересилка оформляється як посилка. Кожна бандероль автоматично застрахована на суму $60. Фірма “Міст” не несе відповідальності за цілісність вручення листів і бандеролей, в яких пересилається валюта.

ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕСИЛАТИ:

- вогнепальну зброю і боєприпаси до неї, холодну зброю та інші, спеціально призначені для нападу та оборони предмети;
- газові запальнички;
- наркотичні засоби, психотропні речовини та їх аналоги;
- предмети непристойного та аморального змісту;
- вироби з золота, срібла та інших дорогоцінних металів;
- насіння і посадковий матеріал;
- сигарети і спиртне;
- будь-які вироби в аерозолях.