reliable & timely door to door delivery

Казахстан

Корпорація МІСТ відправляє посилки морем та літаком в будь-який куток Казахстана і доставляє їх в руки отримувача.

з 1 січня 2020 року змінюються  умови ввозу товарів без сплати митних платежів у  Казахстан

Згідно митного законодавства Казахстану, без сплати митних платежів дозволено пересилання посилок, якщо їх  вага не перевищує 30 кг,  а  вартість вкладення не перевищує 200 Євро . Обмеження по вартості та вазі на дного отримувача в місяць знято, але якщо в одній відправці буде декілька посилок на одного отримувача, вони можуть бути визнані комерційною партією.

У разі перевищення вартості вкладення (це визначається при митному огляді) або визнання вмісту посилки комерційною партією, або при перевищенні ваги посилки,  будуть нараховані митні платежі. Розмір мита буде становити 15% від вартості вкладеного в посилці, але не менше 2 Євро/кг, в залежності від того, яке значення більше. Якщо митні платежі не будуть сплачені, посилка буде автоматично повернута назад відправнику

  • Важливо! Габарити Вашої посилки не повинні перевищували – 60см х 40см х 115см (23 x 15 x 45 інчів), оскільки відправлення, для надійності, додатково запаковуються в мішки. Якщо посилка має великі габарити – вона не може бути запакована в мішок і відправлена за призначенням.