reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Продуктові набори, квіти і подарунки

 

Подарункова програма Корпорації “Міст” дає вам чудову нагоду переслати різноманітні товари чи подарунки вашим родичам, друзям, діловим партнерам, колегам в Україні.  Наші кур`єри доставляють подарунки в усі міста та села всіх областей України, в усі дні року,  на будь-яку адресу : додому, в офіс, ресторан, кафе, різні установи тощо.

 

Натисніть на картинку, щоб завантажити каталог

Catalogue

 

  SUMMER DISCOUNT

Натисніть на картинку, щоб завантажити флаєр зі знижками 


 

Замовити доставку ви можете на конкретно визначений день, якщо доставка присвячена до якогось свята (день народження, ювілей, весілля, тощо), і наш кур`єр привезе замовлений Вами подарунок у вказаний день. Або ж можете вибрати економний стандартний варіант доставки, і ми привеземо подарунок впродовж 2 тижнів, узгодивши день доставки з отримувачем.

Корпорація “Міст” пропонує широкий асортимент товарів:

Квіти в букетах та композиціях, подарункові кошики, цукерки, торти, продуктові набори та окремі продукти
Кухонна техніка - чайники, кавоварки, мікрохвильові печі, міксери, хлібопічки, плити
Габаритна техніка – холодильники, пральні машини, сушильні машини
Порохотяги, праски, швейні машини
Комп`ютери, лаптопи, телефони, планшети, телевізори, фотоапарати та відеокамери
Автомобілі, скутери, трактори, велосипеди
Та сотні інших найменувань

 

Переваги нашої подарункової програми:

Зручність: ви вибираєте товари і оформляєте замовлення в США/Канаді, корпорація Міст піклується про все від моменту замовлення до моменту доставки
Швидкість: доставимо від 3 до 14 днів
Географічні можливості: ми доставляємо не тільки в обласні центри, але й в усі невеликі міста і села України
Надійність: Міст несе повну повідповідальність за якість товарів та вчасну доставку
Доступність: вказані ціни є нижчими, ніж в інших компаніях, всі податки та збори вже включені в ціну
Гарантія: вся електроніка та побутова техніка є абсолютно нова, з інструкцією та гарантією. Всі електричні товари виготовлені згідно стандарту  електричної напруги в Європі.

Вибір товарів: ви можете переглянути всі товари в нашому стандартному каталозі.  В даному каталозі ми вказали найменування,  рекомендовані спеціалістами як товари з найкращим поєднанням якості та ціни. Якщо Ви не знаходите в каталозі саме те, що хочете замовити чи можливо Ви шукаєте щось дешевше/дорожче, чи інші моделі або виробника, ми з радістю підшукаємо Вам товари на Ваш смак та бюджет.

Щоб оформити замовлення, зверніться до одного з наших агентів чи зателефонуйте в головний офіс корпорації Міст за номером: 1-800-361-7345


Ціни товарів вказані в американських доларах. Якщо ви замовляєте з США, то оплачуєте в американських доларах, якщо ж Ви замовляєте з Канади, можете надати оплату в американських доларах або в канадських доларах згідно обмінного курсу на день оплати. Форми оплати різноманітні – готівка, чек або кредитна картка.
За інформацією телефонуйте безкоштовно в США та Канаді за номером 1-800-361-7345, наші працівники по роботі з клієнтами спілкуються українською, російською та англійською мовами, вони нададуть вам повну консультацію, пояснять характеристики товарів та порадять, що краще вибрати до певної нагоди, а також охоче приймуть по телефону ваше замовлення.

 

Каталог товарів

pdf

Завантажити