reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Узбекистан

 • Корпорація МІСТ відправляє посилки морем і літаком і доставляє їх практично в будь-який куток Казахстану, Киргизії та Узбекистану, з деякими обмеженнями:

- в Казахстані - посилки доставляються до найближчого до отримавача поштового відділення;

- в Киргизстані - посилки доставляються до рук отримувачів;

- Узбекистані - посилки доставляються до рук отримувачів.

 • Нижче подано основні терміни доставки посилок до кожної з цих країн:

Регіони

Посилки морем Авіа посилки

Казахстан

вся територія

10-12 тижнів

4-5 тижнів

Киргизія

вся територія

10-12 тижнів

4-5 тижнів

Узбекистан

вся територія

8-10 тижнів

4-5 тижнів

 • Терміни доставки посилок розраховуються починаючи з дня відправки контейнера. Відстеження посилок в системі МІСТ також починається з цього дня.
 • Посилки приймаються для пересилання тільки на адресу фізичних осіб, від одного відправника на адресу одного отримувача, сумарною вагою згідно законів кожної країни;
 • В країни Середньої Азії можна пересилати в одній депеші (відправці) без сплати мита предмети, призначені для особистого користування та товари, що не мають комерційного характеру сукупною вартістю до $1,000 US. Пам’ятайте, що митні служби Казахстану, Киргизії і Узбекистану перевіряють, чи посилки не вміщують комерційної партії товарів (тобто три і більше предметів одного виду товару). Посилки, вміст яких визначається комерційною партією, автоматично попадають під нарахування митних платежів.
 • Мінімальна вага посилки, що відправляється в Казахстан, Киргизію, Узбекистан морем або літаком, має становити 5 кг (11 lbs). Навіть якщо вага посилки є менша, оплата за неї береться як за 5 кг (11 lbs). Максимальна вага посилки в Киргизію становить 30 кг (66 lbs), в Узбекистан - 30 кг (66 lbs) без винятків. Максимальна вага посилки в КАЗАХСТАН20 кг (44 lbs)
 • Вартість посилки може залежати від кількості простору, який вона займає в літаку, а не від фактичної ваги. Таким чином, об\'ємна вага повинна бути розрахована окремо. Будь ласка, використовуйте цю формулу, щоб визначити об\'ємну вагу Вашої посилки: висота Х довжина Х ширина (в см) / 5000 = кілограми. Цю формулу варто застосовувати тільки до авіа-вантажів.
 • Кінцева ціна за відправку посилки в Середню Азію буде складатися з ціни за пересилку посилки та вартості доставки посилки. Обидві ціни коливаються залежно від регіону, куди доставляється посилка, від способу доставки посилки (морем чи літаком) та від регіону країни, звідки посилка була відправлена. Зважаючи на це, для отримання вичерпної інформації щодо розцінок на відправку посилок в Казахстан, Киргизію та Узбекистан, рекомендуємо звертатись до наших агентів у Вашій місцевості або до головного офісу корпорації МІСТ.
 • Посилка має бути надійно запакована (бажано – в картонну коробку). З двох боків посилки обов’язково необхідно написати ім’я та адресу відправника та отримувача. Пам’ятайте, що корпорація Міст не покриває пошкоджень вмісту посилки, тому попереджайте працівників нашої служби прийому посилок або наших агентів на місцях про те, що в посилці є крихкі речі і вони допоможуть Вам запакувати їх надійно.
 • На кожну посилку необхідно заповнити окрему митну декларацію CN 23.  В ній необхідно записати інформацію про вміст посилки: найменування товарів, їх кількість та сукупну вартість вмісту посилки.
 • Важливо! Для проходження Вашої посилки, митного контролю в Узбекистані, потрібно вказати дані паспорта отримувача поштового відправлення, а також сканокопію паспорта (розвороти з фотографією і пропискою). 
 • Габарити Вашої посилки не повинні перевищували – 60см х 40см х 115см (23” x 15” x 45”), оскільки відправлення, для надійності, додатково запаковуються в мішки. Якщо посилка має великі габарити – вона не може бути запакована в мішок і відправлена за призначенням.
 • Кожна посилка автоматично застрахована на $60 US. Якщо ви, як відправник, відмовляєтесь від додаткового страхування, вам необхідно поставити свій підпис в графі “For sender: sign here to waive additional insurance and accept $60 limited liability”.  Максимальна сума, на яку відправник може додатково застрахувати посилку в Казахстан, Киргизію і Узбекистан, становить $800 US. За такої умови, необхідно поставити суму додаткового страхування в графі “Insurance”. Страхування на більшу суму існує, але воно залежить від вмісту посилки та узгоджується індивідуально з головним офісом корпорації Міст.
 • При страхуванні посилки на суму понад $500 US працівники нашої служби прийому посилок чи агенти на місцях мають право в присутності відправника відкрити і з’ясувати,  чи вміст посилки відповідає сумі страхування.

В КРАЇНИ СЕРЕДНЬОЇ АЗІЇ ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕСИЛАТИ В ПОСИЛКАХ:

 1. вогнепальну зброю і боєприпаси до неї, холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо);
 2. релігійну літературу;
 3. побутові та косметичні засоби у вигляді спреїв;
 4. вибухові, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, військове спорядження, якщо інше не передбачено законодавством; наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, включені Комітетом з контролю за наркотиками при МОЗ до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства, та радіоактивні речовини;
 5. алкогольні напої, лікарські препарати, тютюнові вироби;
 6. предмети непристойного та аморального змісту;
 7. дозволи на право носіння зброї, трудові книжки, військові квитки, паспорти та інші документи, що посвідчують особу;
 8. товари, експорт яких здійснюється з порушенням прав інтелектуальної власності;
 9. предмети, які становлять національне, історичне або культурне надбання  народу, що визначається відповідно до законів цих країн;
 10. насіння і посадковий матеріал; харчові продукти тваринного походження без термічної обробки; живих тварин, крім бджіл, п’явок, гусениць тутового шовкопряда;
 11. продукти, що швидко псуються (свіжі фрукти та овочі);
 12. ювелірні вироби, банківські папери і цінні метали;
 13. мотоциклетні рами, мотори, шасі та інше, що характеризуються як агрегати транспортних засобів (розібрані транспортні засоби).