reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Молдова

 • Корпорація МІСТ пересилає посилки в усі населені пункти Молдови  морем та літаком.
 • Нижче подано основні терміни доставки посилок по Молдові:

Регіони Молдови

Посилки морем

Авіа посилки

Вся територія – до рук адресата

(за вийнятком Придністров’я)

6-8 тижнів

3-4 тижні

Доставка посилок в район Придністров’я:

Посилки в Тирасполь,   Бендери,  Григоріополь, Дубоссари, Каменка, Рибніца, Слободзея, проходять додатковий митний контроль республіки Придністров’я і видаються одержувачам на поштових відділеннях з перевіркою ваги посилки. За бажанням одержувача посилка може бути відкрита для перевірки вмісту в присутності працівника пошти. При виявленні будь яких розходжень одержувач має право офіційно  подати притензію в місці одержання посилки.

Важливо: після одержання посилки і надання  розписки, скарги не розглядаються.

 • Терміни доставки посилок розраховуються починаючи з дня відправки морського чи авіа контейнера. Відстеження посилок в системі МІСТ також починається з цього дня.
 • Мінімальна вага посилки в Молдову морем або літаком має становити 5 кг (11 lbs ). Навіть якщо вага посилки є менша, оплата за неї береться як за 5 кг (11 lbs). Максимальна вага посилки – 30 кг (66 lbs). Відправка посилок більшої ваги не допускається!
 • Посилки приймаються для пересилання тільки на адресу фізичних осіб, від одного відправника на адресу одного отримувача, сумарною вагою до 30 кг.
 • Вартість посилки може залежати від кількості простору, який вона займає в літаку, а не від фактичної ваги. Таким чином, об\'ємна вага повинна бути розрахована окремо. Будь ласка, використовуйте цю формулу, щоб визначити об\'ємну вагу Вашої посилки: висота Х довжина Х ширина (в см) / 5000 = кілограми. Цю формулу варто застосовувати тільки до авіа-вантажів.
 • Дозволяється пересилати від одного відправника на адресу одного одержувача, в одній депеші (в одній відправці) без сплати митних платежів, предмети, призначені для особистого користування та товари, що не мають комерційного характеру, сумарна вартість яких не перевищує 200 євро , але в дану суму входить також оплата за пересилку посилки. Посилки, вартість яких перевищує цей ліміт, автоматично підпадають під нарахування митних платежів, тому пам’ятайте, що максимальна задекларована вартість посилок на Молдову не може перевищувати 200 євро.
 • Посилки, вартість яких перевищує 200 Євро, мусять бути розмитнені безпосередньо отримувачем.
 • Посилка має бути надійно запакована (бажано – в картонну коробку). З ДВОХ боків посилки необхідно написати імя та адресу відправника та отримувача. Пам’ятайте, що корпорація Міст не покриває пошкоджень вмісту посилки, тому попереджайте працівників нашої служби прийому посилок або наших агентів на місцях про те, що в посилці є крихкі речі, і вони допоможуть вам запакувати їх надійно.
 • На кожну посилку обов’язково потрібно заповнити окрему митну декларацію CN 23, де треба записати інформацію про вміст посилки: найменування товарів, їх кількість та сукупну вартість вмісту посилки. На декларації обов`язковий підпис відправника.
 • При заповненні декларації забороняється писати загальні назви: “одяг”, “вживані речі”, “гуманітарна допомога”, “сувеніри”, “комплектуючі”, “продукти” і таке інше. Будь-ласка, пишіть повний наявний вміст посилки, виключно конкретні предмети. Біля кожного найменування (жакет, штани...) в графі “кількість” проставте  цифри.
 • Кожна посилка автоматично застрахована на $ 60 US. Якщо ви, як відправник, відмовляєтесь від додаткового страхування, вам необхідно поставити свій підпис в графі “For sender: sign here to waive additional insurance and accept $60 limited liability”. Максимальна сума, на яку відправник може додатково застрахувати посилку в Молдову, становить $ 800 US. За такої умови, необхідно поставити суму додаткового страхування в графі “Insurance”. Страхування на більшу суму існує, але воно залежить від вмісту посилки та узгоджується індивідуально з головним офісом корпорації МІСТ.
 • При страхуванні посилки на суму понад $ 500 US працівники нашої служби прийому посилок чи агенти на місцях мають право в присутності відправника відкрити і з’ясувати, чи вміст посилки відповідає сумі страхування.

Товари, заборонені до пересилання в посилках в Молдову:

 1. вогнепальна зброя і боєприпаси до неї, холодна зброя та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо);
 2. вибухові, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, військове спорядження, якщо інше не передбачено законодавством; наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, включені Комітетом з контролю за наркотиками при МОЗ до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства, та радіоактивні речовини;
 3. алкогольні напої, лікарські препарати, тютюнові вироби;
 4. предмети непристойного та аморального змісту;
 5. дозволи на право носіння зброї, трудові книжки, військові квитки, паспорти та інші документи, що посвідчують особу;
 6. товари, експорт яких здійснюється з порушенням прав інтелектуальної власності;
 7. предмети, які становлять національне, історичне або культурне надбання  народу, що визначається відповідно до законів Молдови;
 8. насіння і посадковий матеріал; харчові продукти тваринного походження без термічної обробки; живих тварин, крім бджіл, п’явок, гусениць тутового шовкопряда;
 9. продукти, що швидко псуються (свіжі фрукти та овочі);
 10. ювелірні вироби, банківські папери і дорогоцінні метали;
 11. мотоциклетні рами, мотори, шасі та інше, що характеризуються як агрегати транспортних засобів (розібрані транспортні засоби).