reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Естонія

 • Корпорація Міст відправляє посилки  в країни Балтики морем та літаком
 • Посилки доставляються безпосередньо до рук отримувача в будь-якій місцевості Латвії, Литви та Естонії.
 • Нижче подано основні терміни доставки посилок до цих країн:
  • Авіа посилки – 2 - 4 тижні
  • Морські посилки – 7 – 10 тижнів
 • Терміни доставки посилок розраховуються починаючи з дня відправки контейнера. Відстеження посилок в системі МІСТ також починається з цього дня.
 • Мінімальна вага посилки, що відправляється в Латвію, Литву, Естонію морем або літаком – 5 кг     (11 lbs ). Навіть якщо вага посилки є менша, оплата за неї береться, як за мінімальну вагу. Максимальна вага посилки - 30 кг (66 lbs).
 • Вартість посилки може залежати від кількості простору, який вона займає в літаку, а не від фактичної ваги. Таким чином, об\'ємна вага повинна бути розрахована окремо. Будь ласка, використовуйте цю формулу, щоб визначити об\'ємну вагу Вашої посилки: висота Х довжина Х ширина (в см) / 5000 = кілограми. Цю формулу варто застосовувати тільки до авіа-вантажів.
 • Посилка має бути надійно запакована (бажано – в картонну коробку). З з двох боків посилки необхідно писати імена та адреси відправника та отримувача. Корпорація Міст не покриває пошкоджень вмісту посилки, тому попереджайте працівників нашої служби прийому посилок про те, що в посилці є крихкі речі, і вони допоможуть вам запакувати їх надійно.
 • На кожну посилку необхідно заповнити окрему митну декларацію CN 23. В ній необхідно записати інформацію про вміст посилки: найменування товарів, їх кількість та сукупну вартість вмісту посилки.
 • Посилки приймаються для пересилання тільки на адресу фізичних осіб, від одного відправника на адресу одного отримувача сумарною вагою до 30 кг (66 lbs).
 • Дозволяється приймати від одного відправника на адресу одного одержувача, для пересилання в міжнародних поштових відправленнях, в одній депеші (в одній відправці), без сплати митних платежів, предмети, призначені для особистого користування та товари, що не мають комерційного характеру, сумарна вартість яких не перевищує 45 євро (приблизно $55 US). Посилки, вартість яких перевищує цю суму, автоматично попадають під нарахування митних платежів. Тому ми рекомендуємо оформляти на одну особу одночасно не більше 2-х посилок, або оформляти посилки на різних отримувачів. Навіть якщо отримувачі проживають в одній квартирі, вони вважаються різними адресатами.
 • Кожна посилка автоматично застрахована на $60 US. Якщо ви, як відправник, відмовляєтесь від додаткового страхування, вам необхідно поставити свій підпис в графі For sender: sign here to waive additional insurance and accept $60 limited liability.  Максимальна сума, на яку відправник може додатково застрахувати посилку, що надсилається в Латвію, Литву, Естонію, становить $800 US. За такої умови, буде необхідно поставити суму додаткового страхування в графі “Insurance”. Страхування на більшу суму існує, але воно залежить від вмісту посилки та узгоджується індивідуально з головним офісом корпорації МІСТ.
 • При страхуванні посилки на суму понад $500 US працівники корпорації Міст чи агенти на місцях мають право в присутності відправника відкрити пакунок і з’ясувати, чи вміст посилки відповідає сумі страхування.

 

Товари, заборонені до пересилання в посилках до Латвії, Литви і Естонії:

 1. вогнепальну зброю і боєприпаси до неї, холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо);
 2. вибухові, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, військове спорядження, якщо інше не передбачено законодавством; наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, включені Комітетом з контролю за наркотиками при МОЗ до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства, та радіоактивні речовини;
 3. алкогольні напої, лікарські препарати, тютюнові вироби;
 4. предмети непристойного та аморального змісту;
 5. дозволи на право носіння зброї, трудові книжки, військові квитки, паспорти та інші документи, що посвідчують особу;
 6. товари, експорт яких здійснюється з порушенням прав інтелектуальної власності;
 7. предмети, які становлять національне, історичне або культурне надбання  народу, що визначається відповідно до законів цих країн;
 8. насіння і посадковий матеріал; харчові продукти тваринного походження без термічної обробки; живих тварин, крім бджіл, п’явок, гусениць тутового шовкопряда, паразитів та винищувачів шкідливих комах, призначених для дослідження цих комах, якими обмінюються офіційно визначені установи;
 9. продукти, що швидко псуються (свіжі фрукти та овочі);
 10. ювелірні вироби, банківські папери і дорогоцінні метали;
 11. мотоциклетні рами, мотори, шасі та інше, що характеризуються як агрегати транспортних засобів (розібрані транспортні засоби).