reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Доставка товарів з інтернет магазинів США і Канади

MEEST-AMERICA, INC надає послуги з доставки товарів з інтернет магазинів і аукціонів США. Для вашої зручності на нашому сайті підібрані найвідоміші магазини й аукціони США

Придбавши товар на сайті, замовте доставку товарів на наш склад за адресою.

  • Ваші прізвище та ім’я
  • Meest-America
  • 641 Dowd Avenue, Elizabeth, NJ 07201

Обов’язково вкажіть ваше прізвище в адресі отримувача. Зареєструйтесь у нашій програмі www.my.meest.us та сформуйте свої міжнародні відправлення згідно ваших потреб. Щоб сформувати відправлення, посилку для експорту у країну призначення, вам потрібно скопіювати номери відстеження (tracking numbers) надані вам продавцем (американським магазином) у нашу програму та об’єднати їх у потрібні вам відправлення (shipments).

  1. Oтримавши вашу інструкцію, ми забезпечимо професійнe, необхіднe для міжнародних перевезень упакування вашого товару, зважимо коробки і відправимо вам рахунок для оплати послуг з доставки товару на вашу адресу. Товар може бути доставлений на домашню або робочу адресу.
  2. Ми безкоштовно зберігатимемо для вас товар до 14 календарних днів на нашому складі. По закінченню терміну безкоштовного зберігання нараховується $1.25 в день за коробку з магазину вагою до 20 кг.
  3. Оплатити послуги ви можете через систему Google Wallet чи кредитною карткою Visa, Mastercard або зробити банківський переказ. За додатковою інформацією телефонуйте нам за номером - 1 908 289 5556 або 1800 288 9949.
  4. Ваше замовлення буде доставлено за адресою, а наш курєр візьме підпис у вас, що підтверджує отримання.
  5. Інші додаткові послуги та їх вартість:

Упакування товарів - від $4 до $7

Перевірка товарів - $10

Збереження посилки - $1.25 в день по закінченню безкоштовного терміну

Вартість збережння сформованої посилки згідно наданої інструкції через неоплату - $2.50 в день і нараховується через 3 дні після виставлення рахунку

Повернення товарів - $10 плюс кошт перевезення

Індивідуальне упакування, переформування - $10